Pogoda jutro Pogoda Poznań
71
Ulica Krokodyli
EVENT
Sobota 7 grudnia 2019 g. 19.00

Czy weźmiesz udział? Wezmę udział Być może Nie
grudzień
pnwtśrczptsond
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Zapraszamy was na niepowtarzalny Art Show MZS-ów - wernisaż wystawy ,,ULICA KROKODYLI”, który odbędzie się 7 GRUDNIA o godzinie 19:00 w PIECU!

Nie raz wspominaliśmy jak ważna dla nas jest ta dzielnica Poznania, która została nawet określona jako Mostowa District. Pełna czaru, wdzięku i nadzwyczajności.
▪︎ULICA KROKODYLI - to niczym składanie hołdu urokowi i solidności naszej dzielnicy. Tej dawnej i tej teraźniejszej, w której bierzemy czynny udział. Wśród której kręcą się studenci. .
▪︎ULICA KROKODYLI w czynach, to my i nasz wernisaż. Przedstawiamy więc wam opowiadanie. Opowiadanie będące introspekcyjnych zbiorem wspomnień, zbiorem wniosków z chwil. Wgłębiając się w dalsze pozytywne paradoksy. Oddając się pasji. Podziwiając otaczającą nas groteskę formy i tempa życia. .
▪︎ULICA KROKODYLI jest pewnego rodzaju frazą. W szczególności podsumowaniem oraz chęcią pokazania naszych działań, którym towarzyszy szaleństwo, nieokiełznanie, przepływająca energia no i tym razem jeszcze świeższa świeżość. .
▪︎Chcemy pokazać drogę przez sztukę i do sztuki (no i do Galerii Piec na ul. Krokodyli). Wszystko kolejno w obecności nastu twórców. Nowych twórców jak i tych ‘’starych’’, by pokazać jak nasza różnorodność współgra ze sobą. To pozytywna mieszanka, sprawiająca, że ten skrawek Poznania ma swój niepowtarzalny charakter, a i duszę. .
▪︎Zobaczycie przeplatające się prace różnych dziedzin jak: malarstwo, grafika, animacja czy instalacja. .
Uznaliśmy zatem, że właśnie z tym uwrażliwieniem na teraźniejszość, rozpoczniemy grudzień. ......


Studencka Galeria Sztuki PIEC

- to eksperymentalna platforma wymiany doświadczeń studentów na płaszczyźnie artystycznej. To ważne miejsce w Poznaniu, galeria, pracownia tworzona przez studentów dla studentów. Żywe laboratorium sztuki otwarte na wszelkie doświadczenia i eksperymenty dające pełną swobodę artystom wkraczającym w świat sztuki. Podstawową zasadą jest świeża, nie blokowana niczym energia twórcza, wymiana myśli studentów różnych kierunków, wzajemna inspiracja, łączenie i mieszanie mediów, gatunków, poszerzanie granic sztuki.


Kolektyw MZS / Młodzi Zdolni Seksowni

Młodzi Zdolni Seksowni- Studencki Kolektyw Artystyczny kilkunastu osób, skupiony wokół Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, działających w Galerii Piec. Kolektyw powstał w styczniu 2018 roku w Poznaniu.

• Zapisz się do naszego newslettera - najświeższe wydarzenia codziennie na Twój e-mail

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.